Wil je een workshop organiseren? vraag dan meer informatie email; g.hendriks417@upcmail.nl

More info about Workshops and Demonstrations: g.hendriks417@upcmail.nl 

Aquarelkunstenaar Gerard Hendriks geeft aquarelworkshops in Europa.

De aquarellessen van Gerard Hendriks zijn geschikt voor, beginners, aquarellisten met een gemiddeld niveau en professionele schilders. Gerard  leert je de basisbeginselen van zijn techniek.

Het is een intensieve workshop, maar Gerard laat je zien hoe je er veel plezier in kunt hebben.  Stap voor stap ontdek je het geheim van het maken van een losse frisse spetterende aquarel.  

We proberen elke workshop dag twee aquarellen te maken.

De aquarellessen beginnen over het algemeen elke ochtend om 9:30 uur. Na een korte uitleg  over de doelstellingen van de dag, start Gerard met zijn eerste een stap voor stap demo, waarbij hij je vertelt wat hij doet en waarom. Na elke stap schilder je zelf en Gerard doet dan zijn ronde langs de deelnemers en helpt mee en geeft tips  

's Middags hebben we een korte lunchpauze, waarna Gerard weer op dezelfde manier begint aan zijn tweede stap voor stap demo

Omstreeks17.00 uur zijn we klaar, een aparte beoordeling is niet nodig omdat Gerard tijdens de gehele workshop de deelnemers begeleid met aanwijzingen en tips.

De workshop is voor iedereen van beginners t/m professionele kunstenaars.

Het aantal deelnemers is beperkt en geldt op basis van ‘’ wie het eerst komt, het eerst maalt’’

Inschrijving is geldig wanneer inschrijfformulier en betaling  beide zijn ontvangen.

 

 

 

Maart 2025

Volgeboekt, Fully  booked

 

April 2025

 

Volgeboekt, Fully  booked

Mei 2025

 

 

Nog enkele plaatsen beschikbaar!

 

------------------------------------------------------------------

Juni 2025